تیم اسنپ ارز که از سال 1399 از نخبگان بازار های مالی جهانی و فناوری تشکیل شد همواره به دنبال هموار نمودن مسیر های پیشرفت ایرانیان در زمینه های بازارهای مالی بوده است.

تیم قدرتمند اسنپ ارز از سال 1399 که فعالیت خود را با خرید و فروش ارزهای وبمانی و پرفکت مانی شروع کرد و رفته رفته با توجه به استقبال بی نظیر کاربران با در نظر گرفتن تمام انتظارات کاربران ایرانی اقدام به ساخت پلتفرمی هوشمند، ایمن، آسان و بدون محدودیت نمود که به صورت 24 ساعته در هر ساعت از شبانه روز سفارشات کاربران به صورت آنی و اتوماتیک انجام میشود.

چرا اسنپ ارز انتخاب دائم کاربران قدیمی و حرفه ای بازار است؟

کمی در مورد اسنپ ارز

 در صرافی اسنپ ارز، مشتریان می‌توانند از طریق سیستم تیکت و چت آنلاین با تیم پشتیبانی ما ارتباط برقرار کنند تا بهترین خدمات را دریافت کنند.

پشیبانی قوی از طریق تیکت و چت انلاین

ما به دنبال ارائه کمترین نرخ کارمزد برای معاملات ارزی هستیم تا مشتریان بتوانند به صورت مقرون به صرفه و با کمترین هزینه معاملات خود را انجام دهند.

کمترین نرخ کارمزد

ما به کاربران VIP خود تخفیفات ویژه‌ای ارائه می‌دهیم تا ارزش ویژه‌ای برای حساب‌های VIP ایجاد کنیم.

تخفیفات همیشگی برای کاربران vip

پلتفرم ما به گونه‌ای طراحی شده است که به سادگی قابل استفاده باشد اما هوشمندی و امکانات مدیریتی حرفه‌ای را نیز فراهم می‌کند.

سادگی پلتفرم در عین هوشمندی

ما از چندین درگاه پرداخت امن و قابل اعتماد از بهترین پرداخت‌یارهای کشور استفاده می‌کنیم تا مشتریان به راحتی و با امنیت بالا بتوانند تراکنش‌های خود را انجام دهند.

چندین درگاه پرداخت امن از بهترین پرداخت یار های کشور

مشاوره آنلاین سریع و رایگان

ساده ترین راه برای سرمایه گذاری در بیت کوین این است که بخشی از آن را خریداری کنید